Kontakt

Marcin Ryngwelski

Prezes Zarządu

tel: +48 58 309 60 00

fax: +48 58 301 69 65

mryngwelski@remontowa-rsb.pl

Bartłomiej Pomierski

Wiceprezes Zarządu

tel: +48 58 309 61 05

fax: +48 58 301 69 65

bpomierski@remontowa-rsb.pl

Dariusz Jaguszewski

Członek Zarządu

tel: +48 58 309 72 00

fax: +48 58 301 69 65

djaguszewski@remontowa-rsb.pl

Jacek Flasiński

CZŁONEK ZARZĄDU

tel: +48 58 309 60 20

fax: +48 58 301 69 65

jflasinski@remontowa-rsb.pl

Joanna Kleczkowska

Sekretariat Zarządu

tel: +48 58 309 66 00

fax: +48 58 301 69 65

sekretariat@remontowa-rsb.pl

Michał Jaguszewski

Dyrektor ds. Kontraktacji

tel: +48 58 309 73 42

kom: +48 507 057 999

mjaguszewski@remontowa-rsb.pl

Adam Kuncer

Dyrektor ds. Kontraktacji

tel: +48 58 309 70 50

kom: +48 502 160 378

akuncer@remontowa-rsb.pl

Mirosław Jasiński

Dyrektor ds. Kontraktacji

tel: +48 58 309 63 10

kom: +48 501 022 257

mjasinski@remontowa-rsb.pl

Karol Zagubiniak

Kierownik Biura Kontroli Jakości

kom: +48 502 383 740

fax: +48 58 309 67 13

kzagubiniak@remontowa-rsb.pl

Michał Moniuszko

Kierownik Biura Organizacyjno - Personalnego

tel: +48 58 309 63 00

mmoniuszko@remontowa-rsb.pl

Marcin Ostrowski

Szef Biura Zakupów i Logistyki Dostaw

Radosław Kierznikiewicz

Kierownik Działu BHP, Ppoż i Ochrony Środowiska

tel: +48 58 309 70 06

kom: +48 517 421 023

rkierznikiewicz@remontowa-rsb.pl

Wojciech Ignaciuk

Kierownik Działu Zarządzania Infrastrukturą

tel: +48 58 309 72 01

kom: +48 512 800 798

wignaciuk@remontowa-rsb.pl

Grzegorz Wilkoński

Główny Dyspozytor

tel: +48 58 309 63 01

gwilkonski@remontowa-rsb.pl

Dariusz Staliński

Główny Technolog

tel: +48 58 309 77 58

dstalinski@remontowa-rsb.pl

Dorota Gisella

Główny Księgowy

tel: +48 58 309 64 04

fax: +48 58 309 62 48

dgisella@remontowa-rsb.pl

Ewa Rogowicz-Żurek

Kierownik Działu Controllingu i Analiz

tel: +48 58 309 60 04

erogowicz@remontowa-rsb.pl

Dawid Kusiorski

Kierownik Działu Finansów i Ryzyka

tel: +48 58 309 67 81

dkusiorski@remontowa-rsb.pl

Artur Politowski

Szef Produkcji

kom: +48 798 991 327

apolitowski@remontowa-rsb.pl

Andrzej Budzisz

Kierownik Projektu B860/1-6

tel: +48 58 309 61 95

kom: +48 502 193 008

abudzisz@remontowa-rsb.pl

Radosław Gęsicki

Kierownik Projektu B704/1-2

tel: +48 58 309 72 18

rgesicki@remontowa-rsb.pl

Krzysztof Machnik

Kierownik Projektu B258/1

tel: +48 58 309 70 79

kmachnik@remontowa-rsb.pl

Adam Maroski

Kierownik Projektu B617/1-2

tel: +48 58 309 64 62

amaroski@remontowa-rsb.pl

Tomasz Sulkowski

Kierownik Projektu B702/2, B105/1-2

tel: +48 58 309 61 07

tsulkowski@remontowa-rsb.pl

Krzysztof Radzikowski

Kierownik Projektu B618/1-2

tel: +48 58 309 64 46

kradzikowski@remontowa-rsb.pl

Robert Stola

Kierownik Projektu B703/1

tel: +48 58 309 71 53

rstola@remontowa-rsb.pl

Michał Moniuszko

Rzecznik Etyki

tel: +48 58 309 63 00

mmoniuszko@remontowa-rsb.pl

Faktura Elektroniczna

faktura.elektroniczna@remontowa-rsb.pl