Kontakt

Mateusz Filipp

PREZES ZARZĄDU

tel: +48 58 309 66 00

fax: +48 58 301 69 65

mfilipp@remontowa-rsb.pl

Waldemar Nowak

CZŁONEK ZARZĄDU DS. FINANSOWYCH

tel: +48 58 309 72 00

fax: +48 58 301 69 65

wnowak@remontowa-rsb.pl

Krzysztof Gerowski

CZŁONEK ZARZĄDU DS. PRODUKCJI

tel: +48 58 309 62 06

fax: +48 58 301 69 65

kgerowski@remontowa-rsb.pl

Michał Makowski

CZŁONEK ZARZĄDU DS. PLANOWANIA, CONTROLLINGU I OCENY RYZYKA

tel: +48 58 309 66 00

fax: +48 58 301 69 65

michalmakowski@remontowa-rsb.pl

Bartłomiej Pomierski

CZŁONEK ZARZĄDU DS. REALIZACJI PROJEKTÓW I LOGISTYKI

tel: +48 58 309 61 05

fax: +48 58 309 61 25

bpomierski@remontowa-rsb.pl

Jan Paszkowski

Dyrektor ds. Kontraktacji

tel: +48 58 307 21 50

tel: +48 58 309 78 10

kom: +48 607 075 159

fax: +48 58 307 26 68

jan.paszkowski@remontowa.com.pl

jpaszkowski@remontowa-rsb.pl

Mirosław Jasiński

Dyrektor ds. Kontraktacji

tel: +48 58 309 63 10

kom: +48 501 022 257

fax: +48 58 309 63 20

mjasinski@remontowa-rsb.pl

Grzegorz Langowski

Dyrektor ds. Kontraktacji

tel: +48 58 309 67 40

kom: +48 502 160 420

glangowski@remontowa-rsb.pl

Adam Kuncer

Dyrektor ds. Kontraktacji

tel: +48 58 309 70 50

kom: +48 502 160 378

akuncer@remontowa-rsb.pl

Michał Jaguszewski

Manager ds. Kontraktacji

tel: +48 58 309 73 42

kom: +48 507 057 999

mjaguszewski@remontowa-rsb.pl

Grzegorz Wilkoński

Główny Dyspozytor Stoczni

tel: +48 58 309 63 01

fax: +48 58 301 29 41

glownydyspozytor@remontowa-rsb.pl

Dariusz Czajkowski

Manager Działu Bezpieczeństwa Pracy, PPOŻ i Ochrony Środowiska

tel: +48 58 309 77 76

kom: +48 509 905 428

dczajkowski@remontowa-rsb.pl

Marzena Mostowy

Manager Działu Organizacyjno-Prawnego

tel: +48 58 309 72 10

mmostowy@remontowa-rsb.pl

Konrad Bednik

Dyrektor ds. Zakupów

tel: +48 58 309 72 40

kbednik@remontowa-rsb.pl

Marcin Maliszewski

Manager ds. Zakupów

tel: +48 58 309 73 51

mmaliszewski@remontowa-rsb.pl

Michał Moniuszko

Manager Działu Zarządzania Personelem

tel: +48 58 309 63 00

mmoniuszko@remontowa-rsb.pl

Krystyna Urbańska

Manager Działu Wynagrodzeń

tel: +48 58 309 62 22

kurbanska@remontowa-rsb.pl

Tomasz Baranowski

Dyrektor Biura Kontroli Jakości

tel: +48 58 309 67 00

fax: +48 58 309 67 13

tbaranowski@remontowa-rsb.pl

Krzysztof Radzikowski

Manager ds. Kooperacji

tel: +48 58 309 64 46

kradzikowski@remontowa-rsb.pl

Dorota Gisella

Główny Księgowy

tel: +48 58 309 64 04

fax: +48 58 309 62 48

dgisella@remontowa-rsb.pl

Jacek Flasiński

Manager Działu Finansów i Controllingu

tel: +48 58 309 67 90

fax: +48 58 309 70 00

jflasinski@remontowa-rsb.pl

Tadeusz Gut

Dyrektor ds. Produkcji i Kooperacji Kadłubowej

tel: +48 58 309 60 01

tgut@remontowa-rsb.pl

Maciej Poprawski

Dyrektor ds. Produkcji Wyposażeniowej

tel: +48 58 309 73 59

mpoprawski@remontowa-rsb.pl

Krzysztof Radzikowski

Manager ds. Kooperacji

tel: +48 58 309 64 46

fax: +48 58 301 29 41

kradzikowski@remontowa-rsb.pl

Dariusz Staliński

Główny Technolog

tel: +48 58 309 77 58

dstalinski@remontowa-rsb.pl

Radosław Gęsicki

Kierownik Projektu B103/1

tel: +48 58 309 72 18

rgesicki@remontowa-rsb.pl

Andrzej Ohler

Kierownik Projektu B202/1-2

tel: +48 58 309 72 17

aohler@remontowa-rsb.pl

Andrzej Budzisz

Kierownik Projektu B204/1

tel: +48 58 309 61 95

kom: +48 502 193 008

abudzisz@remontowa-rsb.pl

Łukasz Brzozowski

Kierownik Projektu B615/1-3

tel: +48 58 309 73 57

lbrzozowski@remontowa-rsb.pl

Tomasz Sulkowski

Kierownik Projektu B616/1-2

tel: +48 58 58 309 61 07

tsulkowski@remontowa-rsb.pl

Adam Maroski

Kierownik Projektu B617/1-2

tel: +48 58 309 64 62

amaroski@remontowa-rsb.pl

Robert Stola

Kierownik Projektu B615/1-3

tel: +48 58 309 71 53

rstola@remontowa-rsb.pl

Krzysztof Machnik

Kierownik Projektu B258/1

tel: +48 58 309 70 79

kmachnik@remontowa-rsb.pl

Aleksandra Tesmer

Manager ds. Promocji i Reklamy

tel: +48 58 309 72 66

atesmer@remontowa-rsb.pl

Józef Górzyński

Manager Działu Kontroli Wewnętrznej

tel: +48 58 309 65 00

jgorzynski@remontowa-rsb.pl

Jakub Nowak

Rzecznik Etyki

rzeczniketyki@remontowa-rsb.pl