Monterzy docenieni za ciężką pracę

Spotkania przedstawicieli Zarządu z wyróżniającymi się pracownikami to już tradycja w naszej stoczni. Kilka tygodni temu Prezes Zarządu Remontowa Shipbuilding S.A. Marcin Ryngwelski oraz Szefowie Produkcji – Tadeusz Gut i Radosław Gęsicki – spotkali się z najlepszymi spawaczami w naszej firmie. Teraz przyszła pora na najlepszych monterów.

W czwartek, 13 kwietnia w Sali Konferencyjnej stoczni Remontowa Shipbuilding SA, w imieniu całego Zarządu Prezes Marcin Ryngwelski pogratulował 18 nagrodzonym pracownikom oraz podziękował im za ich codzienną pracę.

– Remontowa Shipbuilding jest gwarancją dobrego produktu, wykonanego w najwyższej jakości. To m.in. dzięki Wam przyszłość stoczni rysuje się w bardzo dobrych barwach. I za to chciałbym Wam serdecznie podziękować; za ciężką pracę, zaangażowanie, wiedzę i pomysłowość – mówił Prezes Marcin Ryngwelski.

Monter to cały wachlarz różnych trudnych i specjalistycznych umiejętności. Naszych pracowników cechują m.in. wyjątkowe zdolności manualne, umiejętność czytania rysunków technicznych i wyobraźnia przestrzenna.

– To Wy jesteście fundamentem tej firmy – mówił Prezes.

W drugiej części spotkania Prezes Marcin Ryngwelski opowiedział o planach inwestycyjnych mających na celu modernizację procesów produkcyjnych w stoczni.

– Zależy nam na tym, aby zbudować stocznię na lata, w której będą pracować kolejne pokolenia – spuentował Prezes Remontowej Shipbuilding.