Nagrody dla najlepszych spawaczy

10 marca br. w stoczni Remontowa Shipbuilding odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień 18 najlepszym spawaczom. Poza wyróżnionymi, w uroczystości udział wziął Prezes Remontowa Shipbuilding S.A., pan Marcin Ryngwelski oraz Szefowie Produkcji – pan Tadeusz Gut i Radosław Gęsicki.

Wyróżnionych pracowników cechuje fachowość, staranność w wykonywaniu swoich zadań i ponadprzeciętne wyniki pracy. W imieniu całego Zarządu Remontowa Shipbuilding Prezes Marcin Ryngwelski pogratulował nagrodzonym oraz podziękował im za ich codzienną, rzetelną pracę. Stocznia Remontowa Shipbuilding zawsze dbała o wysokie kwalifikacje swoich pracowników. Aktualnie posiadanie kompetentnej i sprawdzonej kadry jest szczególnie ważne ze względu na rozpoczynającą się budowę  nowych jednostek.

– Cieszę się, że jesteście z nami. Dzięki Wam, solidnym i wykwalifikowanym pracownikom z umiejętnościami, doświadczeniem i wiedzą, ta stocznia może się ciągle rozwijać – mówił Prezes Marcin Ryngwelski – Przed nami  jest wiele nowych wyzwań. Dbajmy o tę stocznię i rozwijajmy ją.

Kilka słów do nagrodzonych pracowników skierowali także Szefowie produkcji:

– Nie ukrywam, że mam szczególny sentyment do tego zawodu, ponieważ rozpoczynałem swoją pracę na stanowisku spawacza. Jak już wielokrotnie podkreślałem, bardzo dużym szacunkiem darzę ten fach, ponieważ mam świadomość, jakie umiejętności trzeba zdobyć, żeby zostać dobrym, wykwalifikowanym spawaczem. Są to umiejętności nie tylko manualne, ale także szeroki zakres wiedzy technicznej. W naszej Stoczni wykorzystujemy wiele metod i pozycji spawania, w których Panowie są doskonale wyszkoleni. Serdecznie gratuluję – mówił Radosław Gęsicki, Szef Wykonawstwa Prac Wyposażeniowych.

– Gratuluję Panom i dziękuję, że utrzymujecie, niezmiernie od wielu, wielu lat, najwyższy poziom umiejętności oraz że zawsze jesteście w czołówce. To Wy jesteście tymi pierwszymi. Dziękuję i chylę czoło – mówił Tadeusz Gut Szef Wykonawstwa Prac Stalowych, kierując jednocześnie prośbę, aby dzielili się swoją  wiedzą z młodymi pracownikami i jak najwięcej swoich doświadczeń, umiejętności i sposobów na uzyskanie tak wysokiej jakości pracy przekazali młodszym kolegom.